Contact

En meer informatie

Gezond aan Zee

Vissershavenweg 63
2583 DL Den Haag / Scheveningen

info@gezondaanzee.nl

Click here for an English overview of all our programs.

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag: 08:00 uur tot 21:00 uur
Zaterdag: 09:00 uur tot 13:00 uur

24/7 binnen 24 uur antwoord
op al jouw (gezondheids)vragen

Team gezond aan zee

Sportfysiotherapeut Linde Logtenberg
linde@gezondaanzee.nl 06 - 44 06 29 86
Sportfysiotherapeut Stefan Koper
stefan@gezondaanzee.nl
Sportpsycholoog Anneke Goslings
anneke@gezondaanzee.nl 06 - 10 77 41 35
Sportdiƫtiste Judith Schelling
judith@gezondaanzee.nl 06 - 39 82 52 45
Sportcoach en trainer Ruurd Mosterd
ruurd@gezondaanzee.nl 06 - 41 90 92 59
Osteopaat Hans Posthuma
hans@gezondaanzee.nl 06 - 45 48 67 09

Meer informatie en direct contact

Neem gerust contact met ons op voor een intake gesprek, een fysieke test of om meer informatie te vragen. Je kunt ons bellen, emailen, of onderstaand formulier gebruiken.