Contact

En meer informatie

Gezond aan Zee

Vissershavenweg 63
2583 DL Den Haag / Scheveningen

070 – 2042464 (FAAM Health)

info@gezondaanzee.nl

Click here for an English overview of all our programs.

Team gezond aan zee

Psycholoog / Sportpsycholoog Anneke Goslings
anneke@gezondaanzee.nl 06 - 10 77 41 35
Sportdiëtist / Voedingscoach Judith Schelling
judith@gezondaanzee.nl 06 - 39 82 52 45
Osteopaat Hans Posthuma
hans@gezondaanzee.nl 06 - 45 48 67 09
Fysio-Manueel- Hand therapeut & Lichaamsgericht Coach Arjan Mulder
arjan@gezondaanzee.nl 06 - 45 79 60 17 en 070 - 20 42 464
Hand- ergotherapeut Fenke Aarsbergen
fenke@gezondaanzee.nl 06-48 88 7118
Handtherapeute Kiki Vreugdenhil
Kiki@gezondaanzee.nl 06-43146611
Fysiotherapeut Pascal Hagemeijer
pascal@gezondaanzee.nl 06-21 41 52 93

Meer informatie en direct contact

Neem gerust contact met ons op voor een intake gesprek, een fysieke test of om meer informatie te vragen. Je kunt ons bellen, emailen, of onderstaand formulier gebruiken.