Contact

En meer informatie

Gezond aan Zee

Vissershavenweg 63
2583 DL Den Haag / Scheveningen

070 – 2042464.

info@gezondaanzee.nl

Click here for an English overview of all our programs.

Team gezond aan zee

Psycholoog / Sportpsycholoog Anneke Goslings
anneke@gezondaanzee.nl 06 - 10 77 41 35
Sportdiëtist / Voedingscoach Judith Schelling
judith@gezondaanzee.nl 06 - 39 82 52 45
Buitencoach Ruurd Mosterd
ruurd@gezondaanzee.nl 06 - 41 90 92 59
Osteopaat Hans Posthuma
hans@gezondaanzee.nl 06 - 45 48 67 09
Fysio-Manueel- Hand therapeut & Lichaamsgericht Coach Arjan Mulder
arjan@gezondaanzee.nl 06 - 45 79 60 17 en 070 - 20 42 464
Hand- Ergotherapeut Fenke Aarsbergen
fenke@gezondaanzee.nl 06 - 48 88 71 18 en 070 - 20 42 464
sportmarketeer Nienke Veenstra
nienke@zuidwestzevenmarketing.nl 06 - 24 09 75 66
Fysiotherapeut Guus Broekman
guus@gezondaanzee.nl 06 - 21415293

Meer informatie en direct contact

Neem gerust contact met ons op voor een intake gesprek, een fysieke test of om meer informatie te vragen. Je kunt ons bellen, emailen, of onderstaand formulier gebruiken.